Manicure lokalnie

Znajdź stylistki w Twoim mieście

szukaj


Zobacz inspiracje na modne paznokcie wykonane przez stylistki z naszego portalu.

Inspiracje Stylistki   

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Na czym polega "manicure lokalnie" od szponki.pl ?

Nasza usługa polega na kojarzeniu stylistek manicure z kobietami, które poszukują takiej usługi w swoim mieście. Nowe podejście polega na przedstawianiu prac i stylizacji manicure wykonanych przez manicurzystki zarejestrowane na naszym portalu szponki.pl. Osoba szukająca manicurzystki w swoim mieście, trafi do nas na “manicure lokalnie” i będzie mogła zapoznać się z jakością wykonywanych usług przez daną stylistkę.

W jaki sposób mogę promować swoje usługi jako stylistka manicure?

Wykonujesz paznokcie hybrydowe, paznokcie żelowe chcesz zdobyć nowe klientki? Zarejestruj się na naszym portalu i promuj się w swoim mieście. Prowadzisz swój salon, jesteś pracownikiem salonu a może mobilną stylistką z dojazdem do klienta? Dzięki rejestracji na naszym portalu masz możliwość przekierowania na swoje konta społecznościowe facebooka, instagrama oraz witrynę salonu, swoje przyszłe potencjalne klientki.

Jesteś pasjonatką zdobienia i malowania paznokci, to miejsce jest również dla Ciebie. Influencerki mogą promować się na naszej platformie dodając stylizacje w swoim profilu, a dzięki możliwości szybkiego przechodzenia na konta społecznościowe, zwiększają swoje zasięgi w internecie.

Chcesz zatrudnić manicurzystkę do swojego salonu i rozpocząć z nią współpracę? Może właśnie dzięki naszemu portalowi uda Ci się ją znaleźć i zaprosić do współpracy.

Czy mogę uzyskać informację o cenie usług stylistek tak aby znaleźć najtańszą ofertę dla siebie?

Obecnie na naszym portalu nie ma możliwości sprawdzenia cennika, znalezienia najtańszej usługi manicure w Twoim mieście. Chcesz dowiedzieć się jakie są ceny manicure u stylistek zarejestrowanych na naszym portalu? Możesz pośrednio poprzez nasz portal skontaktować się z manicurzystką w swoim mieście.