Paznokcie 2024

Modne wzory i pomysły na manicure w 2024

15 inspiracji w naszej w wyszukiwarce.

colorkolor główny
okazjashape

Popularne kolekcje

Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Jak korzystać z wyszukiwarki inspiracji na modne paznokcie 2024?

Nie wiesz jak korzystać z naszego portalu? Szukasz modnych inspiracji na manicure w 2024?

To bardzo proste. Na stronie głównej naszego portalu znajdują się guziki ZOBACZ, WIĘCEJ INSPIRACJI, WIĘCEJ KOLEKCJI a także MENU, które możesz rozwinąć.

Szukając inspiracji na modne paznokcie możesz wcisnąć guzik:

ZOBACZ - i wtedy przechodzisz na stronę z katalogiem naszych paznokciowych inspiracji.

Następnie Klikasz guzik FILTRUJ/SORTUJ i rozwija się menu z filtrami, wybierasz kolor paznokci jaki Cię interesuje i zaznaczasz go, np.: paznokcie kolor czerwony, możesz wybrać też kształt paznokci, np.: kształt migdał, porę roku, np.: pora roku zima oraz okazję, np.: okazja Boże Narodzenie.

Wtedy nasza wyszukiwarka zgodnie z Twoimi preferencjami na kolor, kształt, porę roku i okazję pokaże Ci tylko inspiracje na paznokcie zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

WIĘCEJ INSPIRACJI - klikając guzik WIĘCEJ INSPIRACJI również przechodzisz na stronę z katalogiem inspiracji na paznokcie.

Postępujesz tak samo jak opisałam wyżej czyli klikasz guzik FILTRUJ/SORTUJ. Wybierasz na przykład kolor paznokci - paznokcie czarne, kształt - kształt owalne, okazja - karnawał, lakier - lakier matowy, efekt - holo/holograficzny. GOTOWE przefiltrowane inspiracje paznokci z naszego katalogu pojawiają się zgodnie z Twoim wyborem co do kształtu, koloru itd.

WIĘCEJ KOLEKCJI - klikając ten guzik przechodzisz do KATALOGU KOLEKCJI z inspiracjami na manicure. W tym katalogu znajdziesz gotowe kolekcje na inspiracje na paznokcie migdałki, inspiracje na paznokcie czerwone, inspiracje na paznokcie czarne, inspiracje na karnawał, inspiracje na paznokcie french, inspiracje na paznokcie krótkie, inspiracje na paznokcie do pracy i wiele wiele innych.

Korzystając z MENU w pasku głównym, które znajduje się w prawym górnym rogu naszego portalu, znajdziesz opcje INSPIRACJE i KOLEKCJA INSPIRACJI na manicure, ale nie tylko.

Wszystko zależy czy jesteś użytkownikiem zarejestrowanym i zalogowanym czy nie.
Jeżeli jesteś gościem czyli osobą niezarejestrowaną na naszym portalu, z dodatkowych opcji wyświetlą Ci się TOP UŻYTKOWNICY I TOP INSPIRACJE czyli jedne z najnowszych paznokciowych inspiracji w 2024 roku.

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu masz dodatkowe możliwości.

Możesz dodawać do ulubionych najładniejsze, najmodniejsze paznokciowe inspiracje, które przypadną Ci do gustu.

Możesz dodawać własne prace do katalogu wyszukiwań. Poza tym rejestracja na naszym portalu umożliwia Ci komentowanie prac innych użytkowników.

Wzory na paznokcie 2024

Nie masz pomysłu na paznokcie? Szukaj inspiracji na www.szponki.pl

Świetnie trafiłaś :) Nasz portal to miejsce idealne dla Ciebie. Znajdziesz tu wyjątkowe stylizacje na manicure. Nasze użytkowniczki są bardzo kreatywne i mają wspaniałe pomysły na kolorowe hybrydowe paznokcie.

Codziennie raczą nas dawką nowych, ładnych paznokci. Znajdziesz tu mani na eleganckie, Wielkanocne, karnawałowe, krótkie, długie a także kolorowe paznokcie.

Nasza wyszukiwarka umożliwi Ci znalezienie wielu inspiracji z interesującym Cię wzorem na paznokcie.


Jeżeli szukasz paznokci z wzorem panterka, po prostu wybierasz ten filtr w wyszukiwarce.
Może interesują Cię sweterki na paznokciach? Nie ma sprawy wystarczy zaznaczyć w filtrach sweterek.


Mamy również bardziej zaawansowane wyszukiwanie, takie mini “google” tylko dla paznokci ;)

W lupce wpisujesz wzór na paznokcie, który chcesz mieć na swoich dłoniach, np.: gwiazdka, renifer, serduszko, disney, grinch, kwiaty itp. i wyskoczą Ci wszystkie prace, które w opisie mają wpisany dany wzór.

Chcesz być trendy? To właśnie u nas, możesz się zainspirować modnymi paznokciami w 2024 roku.


Używaj filtra aby znaleźć najciekawsze trendy manicure 2024

Dlaczego warto korzystać z naszej wyszukiwarki? A to dlatego, że w łatwy i szybki sposób możesz znaleźć wiele interesujących Cię tematycznie inspiracji paznokciowych.

Wariacje z wzorkami na manicure są przeróżne. Każda z naszych użytkowniczek tworzy wyjątkowe i niepowtarzalne manicure, którym możesz się zainspirować.

Bogata kolekcja ładnych i eleganckich paznokci.

W naszej galerii z hybrydowymi paznokciami znajdziesz wiele propozycji na konkretną okazję. Baza paznokci jest na tyle bogata i z każdym dniem się powiększa, że każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie.

W naszej bazie inspiracji paznokciowych znajdują się zdjęcia eleganckich paznokci na ślub, sylwestra, karnawał, wesele, chrzciny i tego typu okoliczności, ale także znajdą coś dla siebie miłośniczki paznokci na halloween, walentynki, osiemnastkę oraz funki postaci z kreskówek.

Stylizacje manicure. Hit w 2024


Każdego dnia nasz katalog zwiększa liczbę inspiracji paznokciowych. Użytkowniczki naszego portalu regularnie dodają swoje stylizacje manicure zgodnie z obowiązującymi trendami zarówno w kolorystyce jak i wzornictwie modnym w danym sezonie.

Ich prace często są HIT-em i wyróżniane są w czasopismach związanych z tematyką manicure.