Jesteś stylistką, manicurzystką, influencerką lub prowadzisz własny salon kosmetyczny?

Zaprezentuj się w jedynym tego typu portalu dla manicurzystek w Polsce, zyskaj nowych klientów!

Załóż bezpłatny profil

Daj się odnaleźć tysiącom użytkowników!
Już dziś załóż bezpłatny profil, uzupełnij dane, dodaj konta do mediów społecznościowych, zaznacz miasto i stwórz swoje portfolio ze stylizacjami paznokci. Dzięki tym informacjom osoby poszukujące aktualnych inspiracji, manicurzystki, stylistki paznokci czy salonu kosmetycznego w łatwy sposób trafią do Ciebie.
Buduj swoją widoczność
Dodaj zdjęcia stylizacji paznokci, a możesz mieć pewność, że my zadbamy o ich widoczność. Dodawaj zdjęcia stylizacji paznokciowych na bieżąco i zwiększaj szansę na wzrost popularności Twojego profilu. Wszystkie nowo dodane zdjęcia pojawiają się na początku naszej wyszukiwarki i w kolekcjach. Regularnie wybieramy inspiracje naszych stylistek, które następnie trafiają na nasze media społecznościowe.

Zwiększ swoje zasięgi
Dajemy Ci możliwość ustawienia linków do Twoich mediów społecznościowych oraz strony www. Dzięki temu osoby, które trafiają na Twój profil w naszym serwisie mogą łatwo przejśc na Twojego Facebooka i Instagrama, co na pewno pomoże Ci zdobywać wielu nowych obserwujących.
Jak to robimy?
Dokładamy wszelkich starań aby generować coraz większy ruch na nasz serwis, zarówno z portali społecznościowych jak i z wyszukiwarek internetowych. Odwiedzają nas tysiące osób, które poszukują najnowszych trendów manicure korzystając z naszej wyszukiwarki inspiracji.

Widoczność w google

Czy wiesz, że codziennie tysiące osób poszukuje inspiracji na manicure korzystając z wyszukiwarki google? Dbamy o to aby nasz portal był coraz bardziej widoczny właśnie tam. Posiadając konto w serwisie i aktywnie publikując treści, ten ruch będzie docierał do Ciebie.
Portal szponki.pl to...
Wyszukiwarka inspiracji
Flagowa funkcjonalność naszego serwisu to ilkadziesiąt filtrów, które umożliwiają elastyczne przeszukiwanie bazy inspiracji manicure, określając takie parametry jak kolory, style, okazje i wiele innych. Stylistki zarejstrowane w naszym serwisie codzienne dodają nowe niesamowite inspiracje, które odzwierciedlają bieżące trendy.
Manicure lokalnie
Każda stylistka zarejestrowana w naszym portalu ma możliwość ustawienia miasta w jakim świadczy usługi manicure. Dodaliśmy usługę Manicure Lokalnie, dzięki czemu można łatwo znaleźć stylistki i ich inspiracje szukając po miastach zarówno w naszym portalu jak i z poziomu zewnętrznych wyszukiwarek. Osoby, które szukają manicurzystki w swojej lokalizacji będą mogły wybrać ją na podstawie ich portfolio.